Oyun Tavsiyeleri Tavsiyeler

Oyun Tavsiyesi : Gözden Kaçanlar

Oyun Tavsiyesi : Gözden Kaçanlar

Herkese selamlar. Oyun Tavsiyesi adı altında ilk yazıma hoş geldiniz. Bu yazımda oyunların spoiler içermeden incelemesini yapmak ve neden önerdiğimi anlatmak temel amacım. Başlangıca yakışır şekilde ilk önereceğim oyun Spec Ops : The Line. Spec Ops fragmanlarda klasik aksiyon savaş oyunlarından farklı durmuyor fakat oyunun içine girdikçe aslında oyunun gösterdiğinden fazlasına sahip olduğunu görüyorsunuz. Oyun Dubai’ de geçiyor fakat Dubai alışılmışlığın dışında çöle dönmüş durumda. Oyunda Delta Force ekibinden Yüzbaşı Martin’i yönetiyoruz.  Amacımız ABD hükumeti için bölgede bulunan Albay John Conrad ve 33. Piyade’ yi bulmak. Oyunda yalnız değilsiniz. Emrinizdeki Teğmen Adams ve Çavuş Lugo oyundaki yalnızlık hissini yok ediyor.  Karakterin zaman içerisindeki değişimi karakterin bir kişiliğinin olduğunu hissettiriyor. Sorunlara verdiği tepki ve çözümlerde komutanlığını hissetmenizi sağlıyor.

oyun tavsiyesi gözden kaçanlar
Oyun Tavsiyesi Gözden Kaçanlar

Oynanış : Oynanış olarak 3.şahıs kamera açısıyla oynanan klasik bir aksiyon savaş oyunundan fazlasının sunmuyor ki sunmasınada gerek yok hali hazırda zaten yeterli oynanış dinamikleri oldukça tatmin edici.

Hikaye : Oyunun en başarılı olduğu yönü hikayesi. Başlangıçta normal bir hikayeyle başlayan oyun ilerledikçe yaptığı hikaye değişimiyle aslında oyunun bir savaş oyunu olmadığını kaliteli ara sahne ve hikaye anlatımıyla başarılı bir şekilde oyuncuya aktarıyor.

Grafikler : Oyunun grafiklerini incelemeden önce oyunun çıkış tarihinin 25 Haziran 2012 olduğunu belirtmem gerek. Oyun çıkış tarihi düşünüldüğünde oldukça hoş ve yeterli grafik tarzına sahip.

oyun tavsiyesi gözden kaçanlar
Oyun Tavsiyesi Gözden Kaçanlar

Henüz oynamadıysanız kesinlikle oynamanız gereken bir oyun. Steam indirimlerinde 7.75 gibi uygun bir fiyata düşüyor emin olun daha fazlasını bile hakeden bir oyun.

Oyun tavsiyesi serimizden bugünlük bu kadar yorumlarda düşüncelerinizi belirtirseniz memnun olurum. Okuduğunuz için teşekkürler.

Son Paylaştığımız Teknoloji Haberleri

Gerek teknoloji, gerek oyun, gerekse eğlence için takipte kalın…
Design By SCUIT

Yorum Bırak