• Ana Sayfa
  • İnceleme
  • Bu Mouse UCUZ! En İyi İnceleme: Gamepower Ursa RGB İnceleme ve Kutu Açılımı
İnceleme Kutu Açılımı Video

Bu Mouse UCUZ! En İyi İnceleme: Gamepower Ursa RGB İnceleme ve Kutu Açılımı

Bu Mouse UCUZ! En İyi İnceleme: Gamepower Ursa RGB İnceleme ve Kutu Açılımı | #inceleme #gamepower

Bugün sizlere scuit tech facts e konuk olan fiyat performans bir mouse u inceledik. Gamepower ursa rgb model isimli oyuncu mousenun artı ve eksi yönlerini, kutu içeriğini, teknik özelliklerini birazda bizim yorumlarımızı eklediğimiz bu video ( Gamepower ursa rgb inceleme ) tam size göre

monster abra a5 v14.1 kutu açılımı

Monster abra a5 v14.1 kutu açılımı

5000 dpi ile genel kullanıma hitap eden mouse un, ergonomik bir dizayna sahip olduğunu vurgulayabiliriz. Özellikle fps oyunları oynayan bir oyuncu iseniz bu mouse sizin elinizde rahat gelecektir. PMW 3320 sensör barındıran mouse bize yazılım ile ayarlandığında 7000 dpi a kadar çıkmamıza imkan tanıyor. Aynı zamanda yazılım ile üzerinde bulunan 7 adet tuşu programlamak mümkün. Uygun fiyatlı ürünlerde pek rastlamadığımız bir diğer özellik ise örgü kaplama kablo ve altın uçlu usb kablo ucu oldu. Gamepower ursa rgb inceleme bizce güzel bir video oldu.

Abone Olmak İçin: https://goo.gl/vKsOJH

Sosyal Medyada Scuit Tech Facts
– Facebook: https://goo.gl/d1KbAj
– Twitter: https://goo.gl/r9PCuX
– Instagram: https://goo.gl/rusZMu
– Google Plus: https://goo.gl/5o8hjj

SCUIT BUSİNESS DESİGN FOR FLAWLESSLY – Farklı bir iş üretmek için bir yer arıyorsanız aramanıza gerek yok. Diğerlerini unutun SCUIT sizin tüm işlerinizi tek elden çözüm getirerek çözecektir.

@scuitbusiness scuitbusiness.com

Yorum Bırak